Mister Lock

Blokáda řazení Mister-Lock je zabezpečení estetické pohodlné na obsluhu a vysoce odolné proti překonání. Jejich výroba probíhá podle systému řízení jakosti ISO 9001. Naše blokády jsou výrobky nejvyšší kvality oceněny mnoha medailemi a oceněními.

Firma Mister Lock nabízí dvě skupiny blokád řazení:
Prvním je tradiční zajišťovací “TRN,” blokáda řazení která je montována uvnitř středového panelu. Tento systém se stal velmi rychle nejpopulárnějším produktem v oblasti mechanického zabezpečení vozidel. V současné době nabízíme více než 1.000 trnových blokád.

Druhá skupina blokád řazení je moderní a estetická “beztrnová” blokáda, které máme již v nabídce kolem 700 blokád. Toto inovativní řešení bylo vybaveno blokujícím čepem spojenám se zámkem a stala se součástí blokády, která snižuje na minimum počet úkonů nezbytných k zajištění vozidla. Tato konstrukce zajišťuje, že se naše blokády velmi lehce ovládají a nijak nenarušují interiér vozu.

“Mister Lock” je nadále modifikován a vylepšován a drží krok s novými technologickými řešeními, která používají výrobci automobilů. Zámky jsou přizpůsobovány na každé nové vozidlo, které se objeví na trhu.

U mechanického zabezpečení Mister lock rozlišujeme z konstrukčního hlediska mezi několika typy. Spolu s klientem vybereme to správné zařízení, dle typu auta a jeho požadavkům. Všechna mechanická zabezpečení této značky jsou vysoce kvalitní, na vysoké úrovni zpracování tudíž i ve výběru materiálů. Každý z nabízených produktů je vyráběn s naprostou přesností na 1/10 mm, aby i montáž probíhala bez zbytečných úprav a zařízení vyhovovalo přesně vašemu typu vozu.

Cena produktu včetně montáže a DPH 6098,-