více než nezávislé topení…

Webasto pro osobní vozy

Čistá skla a příjemně vyhřátý interier není otázkou velikosti vozu. Webasto poskytuje vynikající řešení pro každý typ vozu. Od extrémně efektivního po extrémně výkonný.  To znamená, že máte komfort, jaký si přejete. Nezáleži na tom jaký druh vozu řídíte.

V mnoha každodenních situacích se vyplatí komfort předehřátého vozu. Chcete najít zmrzlý automobil večer, nastupovat do studeného vozu po lyžování, nebo škrábat jinovatku ve večerních šatech? V zimě jezdíte častěji než si myslíte a ne každý si užívá komfort vytápěné garáže. Udělejte to pro sebe. Budete žasnout, jak rychle se nákup Webasto nezávislého topení vyplatí. Webasto zajišťuje technologickou nadřazenost a kvalitu. Webasto si svoje topení testuje v extrémních podmínkách, tvrdších než vyžaduje jakákoliv zkušebna. Potvrzením jsou ocenění z nezávislých institucí a médií.

Mám zájem o montáž

Webasto pro dodávkové vozy a minibusy

Webasto, jako lídr na trhu, vyvíjí i vyrábí dva druhy topení: teplovzdušné a teplovodní, každé z nich má různé funkční uplatnění a výkonové rozsahy. Oba systémy zabezpečí při nízkých venkovních teplotách příjemné pracovní klima a snižují dobu chodu motoru na volnoběh.

Proč právě vzduchové topení?
Komfortní teplota v kabině během přestávek, nebo po dobu nocování. Již od zahájení práce je blaženě vyhřátá kabina, volný výhled bez sněhu a ledu – a to vše zcela jednoduše. Teplovzdušné topení dělá Vaše auto komfortnějším, efektivnějším a cenově výhodnějším i v zimě!

Teplovzdušné topení ohřeje vzduch přímo v topení a Vy si můžete sami řídit teplotu v kabině. To zaručí rychlý a efektivní ohřev kabiny. Webasto nabízí teplovzdušné vytápění ve výkonnosti od 0,9 do 16 kW.

Proč vodní topení?
Studené motory pracují neefektivně, zvyšuje se tření a snižuje se doba jejich životnosti. To znamená: vyšší spotřebu paliva a náklady. Řešením je instalace vodního topení Webasto. Integruje se do chladícího okruhu motoru a zahřívá motor již před nastartováním na provozní teplotu. Je zaručeno nastartování i během mrazivých venkovních teplot. Kromě toho bude kabina příjemně vyhřátá. Spotřeba paliva díky běhu motoru na volnoběh po dobu stání a přestávek je minulostí!

Webasto vodní topení jsou k dispozici již od výkonu 2,2 do 35 kW.

Mám zájem o montáž

Webasto pro nákladní vozidla

Webasto, jako lídr na trhu, vyvíjí i vyrábí dva odlišné topné systémy: teplovzdušná a teplovodní, s různými možnostmi uplatnění a výkonovými rozsahy.
Oba systémy zabezpečí při nízkých venkovních teplotách příjemné pracovní klima a minimalizují dobu chodu motoru na volnoběh.

Proč teplovodní topení?
Studené motory pracují neefektivně, zvyšuje se tření a zkracuje se životnost. To znamená: vyšší spotřebu paliva a náklady. Řešením je instalace vodního topení Webasto. Integruje se do chladícího okruhu motoru a zahřívá motor již před nastartováním na provozní teplotu. Je zaručeno nastartování i během mrazivých venkovních teplot. Kromě toho bude kabina příjemně vyhřátá. Spotřeba paliva díky běhu motoru na volnoběh po dobu stání a přestávek je minulostí!

Webasto vodní topení jsou k dispozici již od výkonu 2,2 do 35 kW.

Proč právě teplovzdušné topení?
Komfortní teplota v kabině během přestávek, nebo po dobu nocování. Již od počátku příjemně vyhřátá kabina, volný výhled bez sněhu a ledu – a to vše zcela jednoduše. Teplovzdušné topení dělá Vaše auto pohodlnějším, efektivnějším a cenově výhodnějším i v zimě!

Teplovzdušné topení přímo ohřívá vzduch a Vy si můžete sami řídit teplotu v kabině. To zaručí rychlý a efektivní ohřev kabiny.  Webasto nabízí teplovzdušné vytápění  ve výkonnosti od 0,9 do 16 kW .

Mám zájem o montáž

Webasto pro autobusy

Produktová paleta Webasto zahrnuje teplovzdušné i teplovodní topení s rozdílnými funkcemi a výkonovým rozsahem. K tomu ještě obsahuje i kompletní vodní stanice připravené na montáž, vodní čerpadla, i příslušenství a celosvětovou síť servisů.

Teplovzdušné topení Air Top: jednoduché a kompaktní
V teplovzdušných topeních je vzduch ohříván bezprostředně před jeho vstupem do interiéru autobusu. To je velmi rychlý a účinný způsob vytápění. Naše teplovzdušná topení Webasto Air Top jsou vhodná a výhodná pro rychlé a ekonomické vytápění mini- a midibusů.

Teplovodní topení: dvojnásobně hospodárné 
Teplovodní topení zahřívá chladící okruh vozidla a tak předehřívá motor a interiér vozidla. Toto sníží opotřebení motoru, zlepší startovatelnost, spotřebuje se méně paliva a vyprodukuje se méně splodin.

Mám zájem o montáž