GPS lokace vozidel

Hlavní předností GPS je možno určit polohu a přesný čas kdekoliv na Zemi s přesností na metry. Systém GPS sledování vozidel informuje o aktuální pozici vozu a to buď na dotaz zaslaný sms zprávou, nebo neustále a to přes internet. Systém GPS sledování vozidel lze také nastavit tak, aby informoval o poloze vozu jen v případě, že vůz opustí určitou oblast.

Tento způsob sledování vozidel je vhodný například pro majitele firem a monitorování firemních vozidel a také se běžně používá pro zabezpečení a vyhledávání osobních automobilů. Systém GPS sledování vozidel umí také automaticky zpracovávat knihu jízd.

Nejčastěji nabízíme a montujme tato zařízení:

R Rexlink

Toto zařízení se používá jako elektronická kniha jízd, k lokaci vozidel a on-line sledování. Všechny informace ohledně vozidla jsou uloženy na serveru a klient se může zpětně podívat, kde se vozidlo pohybovalo, jakou rychlostí. Používá se především ve firmách s vozovým parkem, pro kontrolu zaměstnanců, kteří vůz užívají. R Rexlink není ve vozidle nikde vidět, takže zaměstnanci nepoznají, že bylo namontováno. Nemusí se psát ručně kniha jízd, lze jí vytisknout v programu Excel. Měsíční provoz tohoto zařízení je 179 Kč bez DPH. Napájení jednotky je 12/24 V.

Cena produktu včetně montáže a DPH 5000,-

Patriot X

Komunikační modul PATRIOT X je založen na nejmodernějších technologiích. Slouží k zabezpečení vozidla a přenosu informací až na 5 telefonních čísel pomocí SMS nebo prozváněním. Jednotku je možno použít samostatně nebo ve spojení s autoalarmem. Využívá 3D gravitační senzor, který detekuje neoprávněný pohyb, náklon a havárii vozidla. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá díky malým rozměrům jednotky (50 x 67 x 20mm) a integrovaným anténám GSM a GPS. Záložní akumulátor v jednotce zajišťuje provoz i po odpojení napájecího napětí.

Vlastnosti:

 • Detekce náklonu vozu
 • Vyhodnocení pohybu vozidla s vypnutým zapalováním
 • Kontrola poklesu a odpojení napájení
 • Předání poplachového hlášení od autoalarmu
 • Odeslání informace o stavu nouze vozidla (havárie, náraz)
 • Přenos informace o GPS poloze vozidla
 • Přenos informace o stavu zapalování
 • Přenos informace o rychlosti jízdy
 • Dálkové ovládání 1 výstupu (300mA)

Cena produktu včetně montáže a DPH 6000,-

Jablotron CU – 08

Jednotka CU – 08 slouží pro lokaci vozidel, dokáže odesílat data na sběrný server webové aplikace. Data se dále zpracovávají do knihy jízd. Zařízení se používá jak pro pasivní lokalizaci, tak k odesílání dat v reálném čase. Pokud v tomto režimu není možné data odesílat, zapíše si je jednotka do své interní paměti a odešle je později. Napájení je 12/24 V.

Cena produktu včetně montáže a DPH 7200,-

Jablotron CU – 07

Lokalizační GSM/GPS jednotka pro sledování vozidel. Disponuje i funkcí na zahájení trasy. Díky tomu lze mít přehled o zahájení jízdy zaměstnanců a navrácení z jejich pracovních cest. Lze sledovat i historii jízd. Tuto jednotku lze zapojit i jako přenosnou do autozapalovače. Napájení jednotky je 12/24 V. Vyniká velmi jednoduchým tvarem, konstrukcí i instalací.

Cena produktu včetně montáže a DPH 6601,-

GPS 102B

Zařízení kombinující systém pro určení polohy pomocí satelitů GPS s mobilní sítí GSM. Spojením těchto dvou technologií vzniklo zařízení schopné přesně určit svou polohu v reálném čase a v případě potřeby tuto polohu oznámit majiteli pomocí SMS přímo na jeho mobilní telefon. Tímto způsobem tak můžete zjistit polohu všech pohybujících se předmětů. Tento produkt lze využít nejen na vozidla, ale i pro lokalizaci osob a zvířat.

Na rozdíl od podobných systémů pro sledování vozidel komunikujete se zařízením přímo a není tedy třeba platit žádnou službu s měsíčním paušálem. Náklady vznikají pouze při odeslání polohy a to pouze ve výši ceny za odeslání jedné běžné SMS zprávy dle ceníku vašeho mobilního operátora.
Vestavěná baterie dokáže v závislosti na intervalu sledování udržet zařízení v provozu až 48 hodin.
Velmi citlivý přijímač GPS signálu dokáže polohu určit i za obtížných podmínek bez přímého výhledu na oblohu.
Při ztrátě satelitního signálu si zařízení navíc pamatuje poslední známou polohu a vy tak dostanete dostatečnou informaci pro určení polohy (např. vjezd do podzemních garáží, vchod do domu) Zobrazení mapy přímo ve vašem telefonu.

Vlastnosti:

 • SOS tlačítko pro vyvolání poplachu v případě nehody
  nebo jiné neočekávané události.

 • napájení 12V přes adaptér
 • vlastní zdroj
 • funkce odposlechu
 • hlídání nastavené oblasti a upozornění na její opuštění

Cena produktu včetně montáže a DPH 3000,-