Construct

Zámek řadící páky
Zabezpečení Construct blokuje mechanicky řadicí páku ve zpětné poloze, čímž znemožňuje odcizení vozidla.
U automatických převodovek blokuje polohu parking. Je použitelné pro většinu osobních a užitkových vozů.

Použití mechanického systému je nejúčinnější způsob ochrany Vašeho vozu, protože:
– nelze deaktivovat žádnými rušičkami signálu
 – není závislé na autobaterii ani jiných funkcích vozidla
– jeho nenápadné a bezhlučné překonání na ulici je prakticky nemožné 
- výrazně prodlužuje čas, který je ochoten zloděj přímo ve voze riskovat

JEDNODUCHÁ OBSLUHA
K odemknutí nebo uzamknutí mechanického zabezpečení Construct stačí pouze otočení klíčem v zámkové vložce, která jako jediná vystupuje do interiéru vozidla.

NEZÁVISLOST A ODOLNOST
Zařízení odolává tepelným i chemických vlivům, nemění své vlastnosti ani po podchlazení tekutým dusíkem.
Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních (např. metoda Bump-key).
Systém není závislý na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Díky vysoké kvalitě získal CONSTRUCT za dobu své existence řadu ocenění. Zámková vložka vylučuje náhodné uzamčení a je odolná proti odvrtání, rozlomení či vyhmatání planžetou. Splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je superstar mezi zámky řadící páky. Je vybaveno patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení.

Použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Zabezpečení CONSTRUCT odolává tepelným, chemickým a klimatickým vlivům a jeho účinnost není závislá na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání.

Po instalaci do vozidla nelze systém rozebrat.

Jednou z dalších velkých výhod zařízení Construct je jeho estetické zakomponování do interiéru a jeho jednoduchá obsluha. Stačí pouze otočit klíčkem v zámkové vložce.

Chci zabezpečit svůj vůz

ZÁRUKA 5 LET
Na mechanické zabezpečení Construct poskytuje výrobce záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.

BEZPLATNÝ PROVOZ
Se zabezpečením Construct je spojen pouze jednorázový náklad při jeho pořízení. Jeho provoz nevyžaduje žádné další poplatky.

SLEVY NA POJISTNÉM
Špičkovou kvalitu mechanického zabezpečení Construct zohledňují také pojišťovny a leasingové společnosti, které poskytují při jeho instalaci do vozidla slevy na pojistném. Díky nim se investice do mechanického zabezpečení Construct majiteli během pár let vrátí.

VÝROBA V ČR
Česká společnost Construct je přední světovou firmou v oblasti vývoje, výroby a prodeje mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži. Na trhu je více než 20 let (od roku 1991) a za tuto dobu vyrobila již dva miliony kusů mechanického zabezpečení. Construct je vlastníkem celé řady patentů a užitných vzorů.

NYNÍ BONUS
Ke každému mechanickému zabezpečení Construct získáte asistenční a slevovou kartu zdarma.

Cena produktu včetně montáže a DPH 6599,-

Construct HOOD LOCK – Novinka

Nové zařízení z rodiny Construct, proti neoprávněnému vniknutí pod kapotu vašeho vozu.
Můžete si říct, k čemu chránit kapotu, tam zloději nemají co vzít… Ale opak je pravdou! Pod kapotou je spousta drahých dílů, jako například xenonová světla, řídící jednotka, nebo autobaterie. A zde chrání Hood Lock, vyrobený z vysoce odolných a kvalitních materiálů!
Toto zařízení je velmi jednoduché na obsluhu! Ovládací část, je vyvedena do kabiny vozu, tak aby nikterak nenarušovala interiér a zamykací část je uschována pod kapotou. Pro zamčení pouze zatlačíte zámkovou vložku, pro její otevření stačí pootočit klíčem a vložku vytáhnout. Pokud nebudete potřebovat otevřít kapotu, např. k doplnění provozní kapaliny, nemusíte Hood Lock odemykat.
Po montáži zákazník obdrží 2 ks klíčů a bezpečnostní kartu, jako u každého mechanického zabezpečení od firmy Construct. Toto zařízení je dalším efektivním způsobem, jak zvýšit ochranu svého vozu, tam kde by ji zloději nečekali.

Chci zabezpečit svůj vůz

Cena produktu včetně montáže a DPH od 4114,-

Construct OBD – Novinka

Diagnostická zásuvka pod kontrolou! Tato zásuvka se nachází pod volantem každého vozu a pro moderní zloděje znamená jednoduché místo, jak se nabourat do Vašeho automobilu. Zloděj vnikne do vozidla a jen během pár minut se pomocí notebooku připojí do systému Vašeho vozu, přehraje software a odstaví imobilizér a cesta je volná!

PŘEDNOSTI ZABEZPEČENÍ CONSTRUCT OBD

 • Je vyroben z velmi kvalitní oceli
 • Nijak nenarušuje interiér vozu
 • Zamezuje připojení cizího zařízení k přehrání softwaru a překonání imobilizéru
 • Zamezuje vytvoření kopie dálkového ovladače od vozidla
 • Zamezuje instalaci speciálně pro krádeže upravené jednotky vozu
 • Snadná obsluha
 • Nízká cena

Klient obdrží k zařízení 2 klíče, které použije při napojení diagnostiky vozu.

Výrobce poskytuje na produkt standardní 2 – letou záruku. CONSTRUCT OBD je vyvinut pro vozy značky Škoda, ale jeho portfolio se bude rozšiřovat na další značky.

Chci zabezpečit svůj vůz

Cena produktu včetně montáže a DPH 1990,-

Construct Vario

Klasický mechanický zámek řadící páky chrání vozidlo před odcizením. Díky uzamčené kapotě jsou v bezpečí také jednotlivé díly umístěné v motorovém prostoru, jako je řídící jednotka či drahá xenonová světla, přístupná právě z podkapoty vozu.

Podívejte se na reportáž z pořadu Autosalon na TV Prima.

ORIGINÁLNÍ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ
CONSTRUCT VARIO se ovládá otočením klíče v zámkové vložce o 180o, čímž dojde k vysunutí dvou jistících čepů současně. Jeden z těchto jistících čepů blokuje samotný mechanismus řazení, který tak znemožňuje vyřazení zpětného chodu (u mechanických převodovek) či polohu parkování (u automatických převodovek). Druhý v motorovém prostoru zabezpečuje kapotu vozidla před jejímotevřením.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA
K odemknutí nebo uzamknutí mechanického zabezpečení CONSTRUCT VARIO stačí jediné otočení klíčem v zámkové vložce, čímž zabezpečí řadící páku a zároveň i kapotu vozu.

ELEGANTNÍ DESIGN
Zabezpečení CONSTRUCT VARIO je ukryto v motorovém prostoru a tunelu řazení, takže nenarušuje vzhled interiéru vozidla, ani funkčnost dalších prvků. Do interiéru vystupuje pouze zámková vložka sloužící k ovládání zařízení.

NEZÁVISLOST A ODOLNOST
Zabezpečení CONSTRUCT VARIO odolává tepelným a chemickým vlivům, jeho funkčnost není ohrožena ani při použití tekutého dusíku. Účinnost zařízení není závisla na stavu autobaterie ani jiných funkcích vozidla. Zámková vložka je odolná proti odvrtání, rozlomení a vyhmatání planžetou a vylučuje náhodné uzamčení zařízení. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání.

PŘEDNOSTI ZABEZPEČENÍ CONSTRUCT VARIO

 • Kombinace ochrany vozidla a jeho dílů
 • Jednoduchá obsluha
 • Záruka 5 let
 • Slevy na pojistném
 • Elegantní design v interiéru vozidla
 • Výroba kompletně v ČR
Chci zabezpečit svůj vůz

ODBORNÁ MONTÁŽ
Instalaci zabezpečení CONSTRUCT VARIO provádějí speciálně proškolení technici u vybraných prodejců motorových vozidel a autoservisů. Záruka na vůz je samozřejmě zachována. CONSTRUCT VARIO je možné instalovat jak do zcela nového vozu, tak i do vozu staršího.

SNADNÝ PROVOZ
Mechanické zabezpečení CONSTRUCT VARIO je nenáročné na údržbu a vysoce spolehlivé za provozu. Zákazník obdrží při montáži 2 kusy klíčů a bezpečnostní kartu.  Výroba náhradního klíče je možná jen na základě předložení bezpečnostní karty a dalších potřebných dokladů.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET
Výrobce poskytuje na CONSTRUCT VARIO záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popřípadě u výrobce.

Zabezpečte si svůj vůz a zároveň jeho části pod kapotou, zvolte CONSTRUCT VARIO.

Cena produktu včetně montáže a DPH 10043,-

Construct Safetronic

PRINCIP ZAŘÍZENÍ
CONSTRUCT SAFETRONIC pracuje na elektromechanickém principu. Řídicí jednotka dává pokyn k zablokování zpětného chodu po vytažení klíčku ze zapalování. Pro odblokování řidič používá bezkontaktní čip, který přiloží na určité místo v interiéru vozidla. Pod tímto místem se skrývá identifikační modul, který ověří oprávněného uživatele. Bez této identifikace není možno zařízení odblokovat. V interiéru není zařízení vidět, jeho umístění zná pouze majitel vozidla. Už se vám tedy nemůže stát, že opustíte auto bez zamčené řadící páky. CONSTRUCT SAFETRONIC podstatným způsobem zvyšuje komfort ovládání zabezpečení vašeho vozu a snižuje nebezpečí ajeho odcizení.

SNADNÁ OBSLUHA
Pro uzamčení stačí zařadit zpětný chod „R“ (u vozů s mechanickou převodovkou) nebo polohu parkování „P“ (u vozů s automatickou převodovkou) a vysunout klíčky ze zapalování. Systém se zablokuje automaticky.

Pro odemčení se přiloží bezkontaktní čip k identifikačnímu modulu a poté se systém automaticky odbokuje.

NEZÁVISLOST A ODOLNOST
SAFETRONIC má natolik sofistikované softwarové vybavení, že zcela odstraňuje jakoukoli možnost chybné manipulace nebo nechtěného uzamčení vozidla během jízdy či při zastavení na křižovatce. K výrobě jsou používány výhradně speciální elektronické a mechanické součástky, které spolehlivě pracují v extrémních klimatických podmínkách od minus 40 až do plus 120°C. Zabezpečení SAFETRONIC odolává veškerým tepelným a chemických vlivům, použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání.

Mechanickou část zabezpečení SAFETRONIC tvoří masivní bezpečnostní systém, který je pevně spojen s vozidlem pomocí bezpečnostní trhacích šroubů, díky čemuž je jeho překonání prakticky nemožné. Jeho demontáž je náročná nejen na čas i vybavení, ale rovněž způsobuje značný hluk, kterým by na sebe mohl nenechavec upozornit.

Chci zabezpečit svůj vůz

PROVĚŘENÁ  KVALITA

SAFETRONIC je unikátní zařízení, které ve svých vývojových laboratořích sestrojily společnosti CONSTRUCT a SECAR BOHEMIA. Společnost CONSTRUCT dodává základní mechanickou část produktu, SECAR BOHEMIA doplnil elektronické ovládání. Společně tak poskytují uživatelům profesionální servis.

Výroba bezpečnostního zařízení SAFETRONIC probíhá kompletně v České republice. Celý proces výroby a montáže je velmi přísně kontrolován. Díky vysoké kvalitě získal CONSTRUCT SAFETRONIC za dobu své existence řadu ocenění, včetně atestace Ministerstva dopravy a spojů ČR pod číslem ATEST 8SD 0789, který schvaluje technickou způsobilost typu výstroje a součásti vozidel.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Vzhledem k vysoké kvalitě zabezpečení CONSTRUCT poskytuje výrobce kromě standardní zákonné záruky i prodlouženou variantu až na 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.

SLEVY NA POJISTNÉM

Špičkovou kvalitu elektromechanického zabezpečení SAFETRONIC zohledňují také pojišťovny a leasingové společnosti, které poskytují při jeho instalaci do vozidla slevy na pojistném. Díky nim se investice do zařízení majiteli během pár let vrátí.

Cena produktu včetně montáže a DPH 12705,-