Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení vozidla by mělo být v dnešní době samozřejmostí každého vozu.
Ochrana začíná již od „ jednoduchého“ skrytého vypínače, který lze namontovat do každého typu auta a je to základní ochrana před odcizením. Stačí manuálně přepnout a můžete jet!

Další variantou, která pouze znemožňuje nastartování motoru je imobilizér, který blokuje určité okruhy v motoru a stačí mít u sebe přívěsek, kterým imobilizér automaticky deaktivujete a opět aktivujete, když vůz opouštíte.

Kapitolou sama pro sebe jsou pak alarmy. Od jednodušších, které signalizují vniknutí do vozu, náklon nebo nastartování hlasitým houkáním a blikáním světel, přes ty vyspělejší, které dokážou určit polohu vozu, popřípadě i na dálku vypnout motor a posílají svému majiteli informace o stavu vozu pomocí sms přímo na mobil. Pokud budete chtít nejvyšší stupeň ochrany mohou být napojené na pult centralizované ochrany a spoustu dalších a dalších vymožeností.

GSM – GPS lokátory umí nejen hlídat vůz, jeho pohyb, rychlost a čas jízdy, a posílat tyto informace na mobil ale firmy je využívají jako knihu jízd pro kontrolu zaměstnanců. Variant je mnoho a mnoho, zařízení se dají mezi sebou kombinovat a vylepšovat.

Firma Hoffal navrhuje pro každého zákazníka variantu která je podle jeho přání, schopností a potřeb přímo na míru. Vybrali jsme od výrobců to nejlepší, protože chceme to nejlepší pro naše zákazníky…

  • Autoalarmy s dálkovým ovládáním
  • Autoalarmy k originálním dálkovým ovladačům
  • Autoalarmy GSM – GPS
  • Autoalarmy s dálkovým startem/ s pagerem