Centrální zamykání

Ať už máme centrální zamykání manuální, nebo s dálkovým ovladačem, vždy je to nejzásadnější způsob ochrany našeho vozu. Zapomenout zamknout vůz je chyba, za kterou se většinou platí dost draze a v dnešní uspěchané době je prostě fajn jen zmáčknout jedno tlačítko a je zamčeno! Existuje několik druhů centrálního zamykání, podle toho čím je váš vůz vybaven.

Dálkové ovládání centrálního zamykání

Dálkové ovládání centrálního zamykání se montuje do vozidel, která již mají centrální zamykání, ale pouze manuální, což znamená pokaždé zasunout klíček do zámku a otočit. Do vozidla se namontuje řídící jednotka, která ovládá stávající centrální zamykání a příslušná elektroinstalace. Produkty tohoto typu fungují na stejném principu a jsou vhodné do všech typů aut, liší se pouze vzhledem ovladačů.  Pokud má vůz elektronicky ovládaná okna, dálkové ovládání při uzamčení všechna otevřená okna dotáhne. Na dálkovém ovladači je tlačítko, kterým lze otevírat pouze zavazadlový prostor, ostatní dveře zůstanou uzamčené.

Doporučujeme:

SPY 03

Cena produktu včetně montáže a DPH 2541,-

CZ 100 Line

Cena produktu včetně montáže a DPH 3388,-

CZ 10 Line

Cena produktu včetně montáže a DPH 2904,-

COBRA 1046

Cena produktu včetně montáže a DPH 3700,-

Centrální zamykání ovládáné klíčkem

Montuje se do vozidel, která nemají žádné centrální zamykání, a majitel nepotřebuje ovládat vozidlo na dálku. Zamykat můžeme jak ze strany řidiče, tak spolujezdce. Zařízení se montuje podle přání klienta, buď na všechny dveře, nebo na ty které si klient určí. Toto centrální zamykání je universální pro všechny typy vozů, jak pro osobní vozy, tak pro dodávky atd.

Doporučujeme:

T Lock

Cena produktu včetně montáže a DPH 3630,-

Centrální zamykání s dálkovým ovladačem

Montuje se do vozidel, která nemají žádné centrální zamykání, ale ovládá se dálkovým ovladačem. Stejně jako u zamykání ovládané klíčem lze pomocí ovladače odemykat a zamykat ty dveře, které si zákazník určí. Na dálkovém ovladači je tlačítko, kterým lze otevírat pouze zavazadlový prostor, ostatní dveře zůstanou uzamčené.

Doporučujeme:

P Lock Line

Cena produktu včetně montáže a DPH 4477,-