Defend Lock – Pin Lock

Každý den se stovky z nás vrátí k ke svému autu a zjistí, že na parkovacím místě je prázdno. Policie většinou sepíše vše potřebné, ale ve většině případech své auto už neuvidíte! A přitom stačí tak málo…
Za méně než půl dne vám nainstalujeme zařízení Pin Lock, mechanické zabezpečení, od firmy Defend Lock  které zaručeně zabrání cizí osobě, aby ujela s vašim vozem.

Mechanické zabezpečení Pin Lock je nejoblíbenějším mechanickým zabezpečením značky Defend. Je pevně spojeno s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku. Obsluha zámků Defendlock je velice snadná, zamyká se pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky. K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defendlock profilem. Pin Lock blokuje řadící páku kalenou sponou integrovanou v těle zámkového mechanismu. Zařízení se uzamyká posuvně otočným pohybem těla zámku.

Chci zabezpečit svůj vůz

Cena produktu včetně montáže a DPH 6098,-

Defend Matic

Jste řidičem, který má rád svůj vůz? Nechcete jej vystavovat riziku odcizení? Ruční zamykání řadicí páky se Vám již zdá příliš zdlouhavé a nekomfortní? Pořiďte si Defend Matic.

Pro uzamčení Defend Matic stačí pouze zanechat řadicí páku v poloze zpátečky nebo v poloze parking v případě vozu s automatickou převodovkou a použít dotykový ovladač DEFEND.

Defend Matic odemknete jednoduchým způsobem dotykovým ovladačem DEFEND. Se zabezpečením vozu Defend Matic bude Váš vůz ještě bezpečnější a ovládání zámku velice pohodlné.

Chci zabezpečit svůj vůz

Cena produktu včetně montáže a DPH 12947,-