O firmě HOFFal

Firma HOFFal byla založena před 19 lety s myšlenkou ochránit vaše vozy. Postupem času a s přibývajícími zkušenostmi se však ukázalo, že dokážeme i spoustu dalších služeb ohledně vašich miláčků.

Naši klienti nám svěřují své vozy z mnoha důvodů. Všechny úkony jsou předem načasované, tudíž u nás nedohází k dlouhým čekacím lhůtám. Montážní dílna je v uzavřeném, dobře střeženém objektu, s perfektním značkovým vybavením a originálním instalačním materiálem, kde jsou připraveny všechny komponenty k montážím.

Za léta zkušeností máme vybraný a osobně vyzkoušený sortiment zařízení, který neustále doplňujeme o novinky a doporučujeme na míru každého zákazníka a vozu. Dovedeme poradit s problémy i po telefonu a na montáž zařízení poskytujeme neomezenou záruku. Snažíme se vyřešit všechny potřeby a problémy, které se spolu s vaším vozem vyskytnou a to velice flexibilně.

Všechny produkty, které naše firma nabízí, jsou prověřené v praxi, ať už jejich kvalita, nebo funkčnost, vše dle přání zákazníka a přímo na míru jeho představám a možnostem. Snažíme se dodat zařízení, které Vám ochrání Váš majetek, nebo zlepší funkce vašeho vozu a zpříjemní vám jízdu. Montáže i opravy jsou prováděny s maximální pečlivostí a letitými zkušenostmi v oboru. I proto naši firmu oslovují nejen klienti osobně, ale i značkový prodejci automobilů, autorizované servisy a autobazary. Vyberte si co je pro vás nejlepší!

Náš cíl je spokojený zákazník, který se k nám opět vrátí…

Novinky

logo-jablotronMontujeme nejnovější a nejvyspělejší autoalarm zn. Jablotron!  Je nástupcem předchozího typu a nabízí svým uživatelům dokonalé střežení vozu v podobě vylepšených funkcí, snadného ovládání pomocí aplikace MyJablotron a nově také funkcí GEOFENCE, která informuje majitele vozu o opuštění jím předurčené zóny. Perfektní!

BMW grip 4GRIP pro BMW je nový, elegantní mechanický zabezpečovací systém určený pro uzamknutí a blokování páky řazení automatických převodovek vozidel BMW. Obsluha je jednoduchá a nejsou nutné žádné technické znalosti!

Construct HOOD LOCK 1Nové mechanické zabezpečení kapoty vozu, které chrání drahé díly v motorovém prostoru, jako jsou xenonová světla, autobaterie, nebo řídící jednotka. Chraňte svoje autíčko jak nejlépe můžete!

Akce

Vyberte si u nás mechanické zabezpečení jakékoliv značky ( Construct, Defendlock atd. ), a my vám k tomu za polovinu ceny namontujeme také skryté tlačítko! Kombinace těchto dvou druhů zabezpečení je ideální ochrana proti zlodějům a to do každého typu vozu! Zavolejte, nebo nás přijeďte navštívit a Jirka vybere to nejvhodnější zařízení pro vaše autíčko!

DSC_0746
« 2 z 6 »
DSC_0791
DSC_0780
« 2 z 5 »
DSC_0762
« 1 z 3 »